1. Dzisiaj o godz. 19.00 w kaplicy św. Maksymiliana rozpocznie się czuwanie modlitewne przed pierwszą sobotą.
  2. Jutro zapraszamy na spotkanie „Oddaj się Maryi”. Zawierzenie Niepokalanej odbędzie się na każdej Mszy św. Po Mszy św. o 11.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi a o 13.40 konferencja.
  3. Od jutra zachodzi zmiana w programie Mszy świętych. Msze święte w soboty o godz. 18.00 sprawowane będą już nie w kaplicy św. Maksymiliana a w Bazylice.
  4. Za tydzień w sobotę o godz. 19.00 z naszej bazyliki transmitowany będzie na żywo spektakl „Betlejem Polskie” w wykonaniu Zespołu Mazowsze. Występ będzie można usłyszeć w Radiu Niepokalanów lub obejrzeć na stronie Niepokalanów TV. Więcej szczegółów na stronie internetowej parafii.
  5. Przed głównym wejściem do Bazyliki trwa remont schodów. Na stoliku pod chórem znajdują się ulotki informacyjne o remontowanych schodach z numerem konta bankowego. Dziękujemy za wszystkie ofiary na ten cel.