1. Kardynał Kazimierz Nycz udzielił dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. do dnia 29 marca br. następującym wiernym: osobom w podeszłym wieku, osobom z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.), dzieciom i młodzieży szkolnej oraz dorosłym, którzy sprawują nad nimi bezpośrednią opiekę, osobom, które czują obawę przed zarażeniem, pracownikom służby zdrowia. Zachęcamy do oglądania na kanale Niepokalanow-TV na youtube.com Mszy św. z bazyliki od poniedziałku do soboty o godz. 11:00 i 18:00, w niedzielę o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00 i 18:00 oraz z kaplicy św. Maksymiliana codziennie o godz. 7:00 i ok. 15:15.

  1. W dniach 22-25 marca, od niedzieli do środy odbędą się w Niepokalanowie internetowe rekolekcje wielkopostne: Ty masz słowa życia. Nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas Mszy św. w niedzielę w bazylice o godz. 13:00 i o godz. 16:00 w kaplicy św. Maksymiliana, natomiast od poniedziałku do środy o godz. 11:00 z bazyliki i o godz. 15:15 z kaplicy św. Maksymiliana. Transmisje będą przekazywane przez kanał Niepokalanow-TV na youtube.com oraz Radio Niepokalanów.
  2. Parafialny zespół Caritas rozprowadza świece na stół wielkanocny w cenie 15 zł przed Caritasem na tyłach domu parafialnego. Każde uzyskane 3 zł ze sprzedaży świec jest przeznaczone na parafialny Zespół Caritas.
  3. Zapraszamy do zgłaszania się na wyjazd na beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski, która będzie miała miejsce na Placu Piłsudskiego w Warszawie, 7 czerwca 2020 r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  4. W sobotę 28 marca odbędzie się trzecie nabożeństwo wynagradzających za grzechy przeciwko życiu.  O 11.00 w bazylice Msza św. w intencji całkowitego zaprzestania grzechów przeciwko życiu w naszej ojczyźnie oraz nabożeństwo pokutne. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy przepraszać za grzechy lekarzy, pracowników służby zdrowia, polityków, duchownych, nauczycieli oraz inne osoby obarczonych tym grzechem. Z racji ograniczonej ilości osób w zgromadzeniach msza św. i nabożeństwo będą transmitowane drogą internetową przez kanał Niepokalanow-TV na youtube.com oraz Radio Niepokalanów.
  5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Genowefa Kunigiel, l. 89 z Paprotni. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…