1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
  • 22 lutego, w sobotę: Święto Katedry św. Piotra, Apostoła;

  1. Tydzień temu zbieraliśmy fundusze na zakup maseczek ochronnych dla zaprzyjaźnionych z naszą parafią Chińczyków z Hong Kongu, którzy gościli w Niepokalanowie podczas Światowych Dni Młodzieży w 2016. Zebraliśmy 4221 zł. Dziękujemy wszystkim za ofiarność i życzliwość.
  1. W poniedziałek 17 lutego przypada 79. rocznica aresztowania i osadzenia Maksymiliana Kolbego przez niemieckie władze okupacyjne na Pawiaku. Z tej okazji o godz. 11.00 sprawowana będzie Msza święta z udziałem delegatów Gmin Kolbiańskich: Zduńskiej Woli, Pabianic, Teresina i Oświęcimia. Po Mszy świętej złożone zostaną kwiaty pod pomnikiem św. Maksymiliana Kolbego.
  1. W czwartek, 20 lutego o godz. 20:00 w łączności z Fatimą i sanktuariami maryjnymi na świecie w Kaplicy świętego Maksymiliana będziemy modlić się w intencji rodzin. Modlitwę zakończymy Mszą świętą o godz. 21:00. Szczegóły na stronie internetowej www.pl. Serdecznie zapraszamy.
  1. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w przyszłą sobotę o 9.00 do kaplicy św. Maksymiliana na Mszę świętą w intencji Radia Maryja, TV Trwam i naszej Ojczyzny.
  1. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18.00 i na nabożeństwie po Mszy modlić się będziemy o łaskę uzdro­wienia duszy i ciała. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
  1. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Zbigniew Mokrzanowski, l. 63 z Granic. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…